• Fulmen Fidelitas DS1 - Zaal

  • Dames 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Casteleijn, StefanOverige stafBegeleider
    Elberse, AnkeTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Huffels, NicoOverige stafBegeleider
    Zwart, TimOverige stafAIS-contactpersoon
    Zwart, TimOverige stafBegeleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Plaats Trainer
    Dinsdag 20:00 - 21:30 Sporthal Zielhorst Tim/Stefan/Nico
    Donderdag 19:00 - 20:30 Sporthal Nieuwland Tim/Stefan/Nico
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijl, ArankaSpelend teamlid
    Bruin, Sanne deSpelend teamlid
    Buitenhuis, TikaSpelend teamlid
    Hofslot, Renske vanSpelend teamlid
    Klaarhamer, KelseySpelend teamlid
    Kloosterman, DaphneSpelend teamlid
    Koedam, LauraSpelend teamlid
    Peterse, LoesSpelend teamlid
    Poldermans, RachelSpelend teamlid
    Polhoud, DanielleSpelend teamlid
    Vries, Femmy deSpelend teamlid
    Wijngaarden, MaraSpelend teamlid
    Wisman, SandraSpelend teamlid
  • Poulestanden Fulmen/Fidelitas DS1 (3110 Dames Senioren)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDS '99 DS11615103462826431
    2Fulmen/Fidelitas DS11611143192972223
    3HMS/Achilles DS1169343192695021
    4Nieuwegein DS2158342772552219
    5HCLB DS1168173653521317
    6Fortissimo DS216628357350714
    7Celeritas DS116709310329-1914
    8ASC'91 DS1165011251284-3310
    9Havas DS2154110331356-259
    10Nijenrodes DS1160016243344-1010